Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час перевірки ходу ремонтних робіт у Київському вищому професійному училищі будівництва і дизайну.

Київська влада знайшла кошти на ремонтні роботи та підготовку до нового навчального року в майже 80 % усіх професійно-технічних училищ столиці. Вдосконалення всіх навчальних закладів столиці, не лише шкіл й дитсадків, відбувається не лише за рахунок бюджету, а й із залученням позабюджетних коштів, розповіла вона.

Крім того, нині розпочато роботу німецько-українського пілотного проекту з Фондом Ебергарда Шьока «Модернізація освіти за професією «Маляр, реставратор декоративно-художніх фарбувань».

«Проект спрямований на створення майстерень, оснащених сучасним і якісним обладнанням та інструментом, що дасть змогу готувати малярів та реставраторів відповідно до західноєвропейських стандартів. На реалізацію проекту та підготовку майстерень до навчання німецька сторона вже виділила 1,5 млн грн, ще мільйон гривень надав сам навчальний заклад», – пояснила вона.

«У майстернях буде весь необхідний інструментарій, інвентар, муляжі, які допомагають освоїти професію і в майбутньому використовувати отримані знання максимально якісно й ефективно. Таким чином, ми не лише покращуємо матеріально-технічну базу, а й вкладаємо кошти в нові знання, що посилює конкурентоздатність випускників київських профтехучилищ на українському та міжнародному рівні».

Довідково

Київське вище професійне училище було створено 16 жовтня 1947 року, а статус Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну навчальний заклад отримав у 2002 році. Нині в ньому навчаються 568 осіб, серед яких уже визнані майстри та президентські стипендіати. Навчальний процес забезпечують 67 педагогічних працівників. Заклад має сучасну матеріально-технічну та навчальну базу: 7 майстерень, 18 кабінетів, 3 комп’ютерні класи, актовий, спортивний і тренажерний зали.

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *