Щоб більше дізнатися про культуру та традиції нашого народу, 49 студентів із різних регіонів України та 12 країн світу приїдуть на Дніпропетровщину. З 6 по 8 липня на гостей чекають екскурсії, майстер-класи та конкурси. Таку насичену програму для молоді пропонує проект «Літній університет-2015», повідомляють у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
«Літній університет-2015» об’єднає учасників з України, Нідерландів, Франції, Великої Британії, Туреччини, Іспанії, Азербайджану, Чехії, Німеччини, Угорщини, Словенії, Італії та Польщі.
У перший день студенти долучаться до тематичних квестів і конкурсів. Вечір гості завершать відзначенням традиційного українського свята Івана Купала – на Дніпропетровському Воронцовському пляжі будуть барбекю, танці, співи під гітару та інші веселощі.
На решту днів заплановані цікаві екскурсії. Молодь зможе побачити унікальний український живопис у Петриківці та єдиний в країні Музей Хреста в Галушківці. Організують для студентів і майстер-клас із пастельного живопису.
Перший «Літній університет» на Дніпропетровщині відбувся ще в 2013 році. Його організатори ставлять собі на меті знайомство з культурними і духовними цінностями різних народів світу та поширення знань, що сприяє встановленню міжетнічного діалогу.