У червні – липні Польський дім у Житомирі традиційно організовує для дітей  освітньо-розважальний табір «Літо з Польським домом». І вже вкотре роботу табору забезпечували вихователі – студенти ЖДУ ім. І. Франка.

Цього разу з дітьми працювали п’ятеро студентів із ННІ філології та журналістики та соціально-психологічного факультету ЖДУ ім. Івана Франка: Леся Янчевська, Ольга Гулінська, Анастасія Мусевич, Наталія Гуральчук та Анна Полікарпова.

Програма «Літо з Польським домом» спланована так, щоб діти одночасно навчалися польської мови й відпочивали. Окрім  мовних та вокальних занять, які діти відвідували відповідно до програми табору, були передбачені щоденні екскурсії до Музею космонавтики, «Ремісничого двору», Житомирського бронетанкового заводу та ДП «Рудь». Особливе враження на учасників табору справило відвідування Музею українознавства ЖДУ імені Івана Франка, двері якого гостинно відчинила директор музею Марія Масловська. На знак вдячності дітям з літнього польського табору за увагу та чемну поведінку Марія Масловська провела також майстер-клас із писанкарства.

Вихователі табору щоденно організовували для дітей розважальні конкурси та цікаві розвивальні ігри, навчали майстерності танцю. На завершення проекту учасники табору та вихователі підготували чудовий концерт, на якому представили свої таланти та виняткові здібності.

Польський дім у Житомирі висловлює щиру вдячність ЖДУ імені Івана Франка за допомогу та активну участь у реалізації проекту «Літо з Польським домом».

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу