У складі команди Черкаської області студенти Уманського державного педагогічного університету Імені Павла Тичини взяли участь у чемпіонаті  України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 1997-98 р.н та молоді до 23 років, що проходив із 26 по 30 червня в місті Дніпропетровську. Спортсмени вишу показали гарні результати на змаганнях і повернулися додому із повним комплектом нагород. Юрій Мельник здобув золоту нагороду в байдарці-одиночці на дистанції 500 м. Сергій Гуляйко завоював срібні  нагороди  у заїздах  каное-одиночок на дистанції 500м і каное-двійок  на дистанції 200 м, бронзову нагороду на дистанції 1000 м у заїзді каное-четвірок. Наталія Мельник і Діана Приймак посіли треті місця в байдарці-двійці на дистанціях 500 і 200 м, а також у байдарці-четвірці ще з однією студенткою УДПУ Анжелою Шемракович на дистанції 500 м. Успішно виступили на цих змаганнях й інші студенти вишу: Назар Щербак, Богдан Щербак та Олександр Гарань. Назар Щербак та Богдан Щербак виконали на цих змаганнях норматив майстра спорту України. У загальному підсумку команда Черкаської області посіла 7 загальнокомандне місце серед 22 команд-учасниць. Результативними були виступи уманських веслувальників і на особистому чемпіонаті   України з веслування на байдарках і каное, що проходив з 02 по 07 липня в місті Дніпропетровську. Учасниками змагань були команди з 22 областей України. Студентка УДПУ імені Павла Тичини Наталія Мельник на цьому чемпіонаті посіла третє місце у байдарці-двійці на дистанції 1000 м і виконала норматив майстра спорту України. Колектив університету вітає веслувальників і їхніх тренерів із перемогами та бажає міцного здоров`я, витривалості та нових успіхів! Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини