5 – 7 липня на Прикарпатті тривала молодіжна патріотична акція «Карпати єднають волонтерів». На базу ЛОК «Верховина», що розташована на одній із найвищих точок України – горі Піп Іван, 5 липня з’їхались волонтери з Івано-Франківської області та з усієї України, атлети Street Workout з Польщі та України. У такий спосіб молодь прагне підтримати волонтерський рух і зміцнити патріотичні почуття, а також встановити новий рекорд.

Розпочався захід із семінару, на якому учасники мали можливість познайомитись між собою та з оргкомітетом, обговорити напрями волонтерського руху в Україні. Під час вечірньої концертної програми волонтери ознайомились із традиціями гуцульського краю та побачили гуцульське весілля.

6 липня близько 100 учасників акції піднялись на гору Піп Іван. Після спільного виконання Гімну України на висоті 2020,5 метра атлети Street Workout зробили 24 відтискання на брусах, таким чином встановивши рекорд. Під звуки гуцульських інструментів атлети демонстрували усім присутнім різноманітні силові вправи, вражаючи своєю силою та майстерністю. Всі учасники в повній безпеці повернулися до місця сходження.

Захід було організовано Івано-Франківською обласною державною адміністрацією спільно з Верховинською райдержадміністрацією, Фондом волонтерів України та всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Street workout Ukraine» проведено молодіжну патріотичну акцію «Карпати єднають волонтерів».  Також були залучені управління Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області, ГО «Самооборона м. Івано-Франківськ», ГО «Громадська ініціатива Галичини».

 За інформацією Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу