База для фізичної підготовки молоді – це фізичне виховання у середній школі та ДЮСШ. Дуже багато в цьому питанні – в руках місцевої влади: «Середня школа і дитячо-юнацькі спортивні школи – це їхня відповідальність», – сказав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час засідання колегії Міністерства молоді та спорту України у вівторок, 7 липня.

Він нагадав, що уряд виділив 100 мільйонів гривень на підтримку ДЮСШ.

Крім того, внаслідок децентралізації місцеві бюджети збільшили свої доходи за 6 місяців майже на 40 %: «Шановні мери міст, місцеве керівництво, якщо ви хочете щось змінити в країні, ви отримали для цього ресурс. Уряд віддав цей ресурс на місця. Нема чого кабінети ремонтувати за ці гроші, ремонтуйте спортивні майданчики, школи і ДЮСШ. Покажіть, що ви турбуєтеся про майбутнє країни. За інших обставин це майбутнє країни виїде в інші держави».

Арсеній Яценюк звернувся до міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова провести роботу з керівниками обласних державних і районних адміністрацій, зокрема в питанні забезпечення молоді з містечок і райцентрів мінімальними потребами для розвитку фізичного виховання і спорту.

Глава уряду звернувся до спортсменів, Національного олімпійського комітету і всіх спортивних асоціацій: «Тисніть на владу публічно, всіма засобами і методами, які у вас є. Зробіть цей публічний заклик. І позиція міністерства повинна бути така сама активна в тому, щоби ми формували базу для наших майбутніх перемог».

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу