На базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка стартувала чергова військово-патріотична акція «Школа виживання», організаторами якої є Всеукраїнська громадська організація «Громадський Pух «За Майбутнє» та Міністерство оборони України.

Розпочався захід із шикування на стройовому плацу, під час якого координатор організації Михайло Харченко проінформував пластунів про план дії на весь період підготовки та в урочистій обстановці вручив кожному підрозділу свій прапор звитяги.

Також до присутніх зі словами привітань звернулись настоятель Київського міського військового гарнізону отець Тарасій і начальник факультету військової підготовки полковник Віктор Добровольський.

«Мені дуже приємно, що сучасні молоді та перспективні діти прагнуть опанувати військову справу, прагнуть до миру через власне усвідомлення того, що війна – це горе і страждання для мільйонів людей. Але поміж тим – вміле володіння зброєю та елементарні військові навички надаватимуть вам впевненості не лише у справі захисту Батьківщини, а й у повсякденному житті», – зазначив у своєму зверненні до студентів полковник Віктор Добровольський.

Під керівництвом досвідчених викладачів кафедри загальновійськової підготовки для студентів організували виконання практичних стрільб із малокаліберної спортивної гвинтівки ТОЗ-8, порядок неповного розбирання-складання ПМ, АК-74, виконання нормативів із захисту від зброї масового ураження.

25 студентів, які прибули зі столичних вищих навчальних закладів, після допідготовки на базі Військового інституту відбудуть до частини спецпризначення, що на Житомирщині, де молодь вдосконалюватиме протягом кількох днів вогневу майстерність, вміння орієнтуватись на місцевості, протидіяти противнику у складі диверсійних груп і навчиться відчувати дух братерства та підтримки одне одного.

За інформацією Військового інституту
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу