Для забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2015 року у вищих навчальних закладах, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до навчальних закладів та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про вищу освіту Міністерством освіти і науки України організовано роботу консультативних телефонів. 

Телефони гарячої лінії «Вступна кампанія 2015» – (044) 481-32-15 та 096-444-30-86.

Режим роботи: пн – чт – з 9:00 до 18:00; птн – з 9:00 до 16:45; 
обідня перерва – з 13:00 до 13:45.

Окрім того, з 10 липня по 28 серпня у Міністерстві освіти та науки відбуватиметься прийом громадян щодо консультування з питань вступу до вищих навчальних закладів України за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 10, кабінет 122.

10 коментар до “Гаряча лінія “Вступна кампанія 2015””
 1. Моя донька приїхала на навчання з Дніпропертовської в Київську область, в місто Переяслав-Хмельницький. Незважаючи на те, що дитина вступила на бюджет і з іншого міста, гуртожитон їй не надали. До того ж на навчання її викликали листом з повідомленням, що необхідно знятись з реєстрації!!! А для чого? Щоб бомжувати? На даний час ми вимушені забирати документи і вертатись додому…. можливо не встигнемо навіть подати документи до ПТУ…

 2. Мені цікавить наступне: Чому в приймальній комісії КНУ ім. Т. Шевченка (юридичний факультет, магістратура) не поновлюються списки. Дочка-абітурієтка знає, що її друзі по бакалаврату вже подали документи, але в Рейтингові списки вони ще не включені? Дочці сьогодні в Приймальній комісії пояснили, що проблема з базою даних і нічого не можна зробити. Сміхота… По-перше, на інших факультетах такої проблеми не існує. По-друге, таку проблему гарний ІТ-шник може виправити за короткий час. А така проблема існує з першого дня оголошення вступної компанії. ЦЕ ПРОЗОРІСТЬ? ДО ЧОГО ГОТУЄТЬСЯ МАГІСТРАТУРА ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ?

 3. А що за Гаряча лінія? Коли на протязі 1 год набираю, а в іншому кінці дроту – ЗАЙНЯТО!

 4. В технической поддержке электронной подачи заявлений сидят некомпетентные люди. Конкретно оператор Ирина (отказалась называть фамилию и бросила трубку).Пришлось самостоятельно провести расследование через 20 инстанций, почему несовпадение Ф.И.О. 10.07 – ошибку отнесли на перегруженность сайта,13.07 – ответ на епочту -обратитесь в школу, оператор Ирина ждать 3 дня исправят в базе. 15.07 – Ирина “ошиблась. Обращайтесь в школу за новым аттестатом”. Школа “, грамматически Ф.И.О. написаны правильно. мы не причем”.Перепутаны местами слова.Виноваты родители что не знают на какой строчке должны быть написаны Ф.И.О в аттестате за 9 и 11! Выпускник с золотой медалью может не поступить в университет из-за халатности школы и хамства, некомпетентности тех.потдержки. Бардак

 5. Вашу “гарячу лінію” треба двічі взяти в лапки. Ніхто не відповідає, або зайнято, ябо відключено. Прошу звернути увагу на випускників ПТНЗ, які залишилися без дипломів Тепер кращі з них не можуть вступити до ВИШів, а термін прийому спливає через 10 днів! Треба НЕГАЙНО приймати заходів!

 6. Донька закінчила технікум та має диплом молодшого спеціаліста, здала іспити з ЗНО. Хоче спробувати вступи на 1 курс зовсім іншої спеціальності (документи розіслати в чотири ВНЗ), провсяк випадок подати документи за спеціальністю мол.спеціаліста на 2 курс. Як система спрацює? Інформації про такі випадки не знайшли!!??

  1. Скористайтесь, будь ласка, можливістю отримати консультацію за телефонами гарячої лінії «Вступна кампанія 2015» – (044) 481-32-15 та 096-444-30-86.

   1. Скажіть, будь ласка, о котрій годині потрібно телефонувати на гарячу лінію??? Ні на один номер неможливо додзвонитися.

    1. Шановна пані Наталіє, працівники порталу щойно додзвонились за номером 096-444-30-86 гарячої лінії. Слухавку взяли одразу, але вони зараз мають багато дзвінків, тому розмовляють паралельно з кількома абонентами. Тож треба мати терпіння.
     Або спробуйте знайти відповідь тут: http://mon.gov.ua/activity/vstupna-kampaniya-2015.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *