9 липня 2015 року в міжнародному аеропорту «Київ» урочисто зустріли першу групу спортсменів-учасників української делегації на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді, яка відбувається в Республіці Корея у місті Кванджу.

Заступник міністра освіти і науки України Павло Полянський привітав українську команду з перемогами й зазначив, що  «важлива не лише кількість медалей, які вибороли наші студенти-спортсмени. Для них це насамперед важливий досвід представлення нашої країни на міжнародному рівні. А те, як сьогодні країна щиро зустрічає своїх спортсменів, є показником консолідованості нашого суспільства».

У першій  групі  української делегації на XXVIII Всесвітній літній Універсіаді до Києва прибули: дворазовий чемпіон Універсіади-2015 із спортивної гімнастики Олег Верняєв, який виборов 2 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі; дворазовий срібний призер Універсіади-2015 із спортивної гімнастики Ігор Радівілов; бронзові призери Універсіади-2015 зі спортивної гімнастики Віталій Арсеньєв, Микита Єрмак і Володимир Окачев.