Минулого тижня в Запорізькому  національному університеті розпочалася випускна кампанія. Першими дипломи про освіту отримали випускники двох коледжів ЗНУ – Економіко-правничого та Торгового. Економіко-правничий коледж ЗНУ випустив 148 молодших спеціалістів за спеціальностями «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення», «Правознавство», «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Туристичне обслуговування», «Фізичне виховання». Торговий коледж ЗНУ закінчили цього року 77 студентів за спеціальностями «Товарознавство і комерційна діяльність» та «Бухгалтерський облік».

Святковий захід Економіко-правничого коледжу, який проходив у Запорізькому обласному музично-драматичному театрі ім. В. Магара, відкрила його директор Олена Грибанова. Вітаючи випускників, вона зазначила, що отримані знання нададуть їм можливість зробити перший крок у доросле життя і продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни, а викладачі ЕПК завжди підтримають їх у цих прагненнях. Олена Євгенівна також подякувала викладачам і батькам випускників за їхню кропітку працю з виховання молоді та ті необхідні знання, які викладачі дали своїм колишнім студентам.

Директор коледжу побажала всім творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів. Олена Грибанова також вручила випускникам дипломи з відзнакою, пам’ятні медалі відмінникам і почесні грамоти за високі досягнення в навчанні та активну участь у громадському житті коледжу.

На урочистий захід завітав і проректор із наукової роботи ЗНУ, професор Геннадій Васильчук. Від імені адміністрації вишу він привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті, вручив дипломи з відзнакою молодим спеціалістам і висловив переконання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення.

Привітали випускників і декан економічного факультету, професор Алла Череп, декан математичного факультету, професор Сергій Гоменюк, декан факультету фізичного виховання, професор Микола Маліков і заступники декана юридичного факультету з виховної роботи Віктор Сабадаш та навчальної роботи Юлія Пирожкова. Вони також вручили випускникам дипломи та грамоти керівництва вишу і директора коледжу найактивнішим студенти, серед яких – молоді науковці, спортсмени та громадські діячі.

Крім того, подяками ректора Запорізького національного університету були нагороджені і батьки випускників за активну участь у громадському житті Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Директор Торгового коледжу ЗНУ Олександр Олійник побажав усім випускникам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх починаннях і висловив сподівання, що здобута освіта стане запорукою їхнього майбутнього професійного зростання.

Привітав випускників Торгового коледжу ЗНУ та гостей проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи Запорізького національного університету, професор Олександр Гура. Він зазначив, що отримання диплома є першим кроком у доросле життя, сповнене перешкод і труднощів, і побажав студентам гідно пройти через всі перепони й стати справжніми фахівцями своєї справи.

Завідувач денного відділення Торгового коледжу ЗНУ Вікторія Турченко від імені дирекції нагородила найкращих студентів грамотами за високі досягнення в навчанні. Окрім того, подяками були нагороджені і батьки випускників за активну участь у вихованні та громадському житті навчального закладу. Багато теплих слів і щирих побажань почули на свою адресу випускники і від своїх кураторів Світлани Савон, Олександри Драної, Лариси Петрової та Марини Будьоної.

Отримавши дипломи, випускники Економіко-правничого та Торгового коледжів ЗНУ вже розпочали будувати свою професійну кар’єру, а значна частина з них продовжить навчання в Запорізькому національному університеті.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу