7 червня 2015 року у ПолтНТУ пройшли урочисті засідання Вченої ради університету та вчених рад факультетів з нагоди вручення дипломів випускникам Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Студентів, які здобули повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр» та «спеціаліст» протягом дня вітали яскравими урочистостями.

Під звуки Державного Гімну України було відкрито урочисте засідання Вченої ради Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Вітаючи випускників у цей знаменний день, Голова вченої ради ПолтНТУ, ректор університету, професор Володимир Онищенко відмітив: «Сьогодні багатотисячний колектив висококваліфікованих фахівців, підготовлених за 85 років активної діяльності університету поповнюється випускниками нинішнього 2015 року. За цим стоїть багаторічна напружена і творча праця науково-педагогічного та студентського колективу й усіх співробітників університету. У цьому році закінчили навчання 1366 студентів, які протягом п’яти років навчання демонстрували відмінні знання з усіх предметів, активно займались науковою роботою, художньою творчістю, фізичною культурою і спортом, позитивно проявили себе в діяльності органів студентського самоврядування. Від щирого серця вітаю вас із завершенням навчання і здобуттям вищої освіти! Бажаю всім вам упевненості в своїх силах, витримки й наполегливості в досягненні поставленої мети в ім’я процвітання України! В добру путь, дорогі випускники!» \

Серед почесних гостей, запрошених на урочисте засідання Вченої ради – заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло, який привітав випускників із початком нового етапу у їхньому житті та побажав в подальшому мужньо підкорювати нові вершини у їх професійному та особистому житті.

Слова привітання прозвучали від першого заступника голови Полтавської обласної ради Володимира Марченко, який побажав випускникам невичерпної енергії, натхнення та подальшого зростання як особистостей. Від члена Наглядової ради ПолтНТУ, члена президії Полтавської обласної ради Юрія Шляхового випускники почули слова вітання та побажання нових звершень у їх подальшому житті.

Привітали випускників і військовослужбовці Миргородського гарнізону, які від імені начальника 3 територіального вузла урядового зв’язку, полковника Держспецзв’язку С.А. Гнатюка вручили грамоту колективу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за активну громадську позицію та надання волонтерської допомоги особовому складу 3 ТВУЗ, який бере участь в антитерористичній операції.

Магістр з фінансів і кредиту, член Вченої ради університету Ольга Бондаревська подякувала всім викладачам, побажала випускникам перемог та нових досягнень від імені магістрів випуску 2015 року.

Цього року багатотисячні лави висококваліфікованих фахівців – фінансистів, економістів, архітекторів, будівельників, професіоналів в галузі ІТ-технологій, менеджерів, бухгалтерів, кібернетиків, машинобудівників, інженерів, нафтовиків, екологів та фахівців інших спеціальностей – випускників Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Серед випускників 137 студентів-іноземців, які приїхали отримати якісну освіту європейського рівня з Туркменістану, Тунісу, Іраку, Лівії та Білорусі.

Яскравими посмішками та блиском в очах, осяювали випускники університет. Цього дня величезний потік студентів та батьків з радістю святкував свій випускний.

–  ПолтНТУ – це моя друга домівка, тут були мої перші перемоги і перші падіння, саме університет навчив мене гідно виходити із, будь-якої, ситуації і за це я дуже вдячна. – зазначила випускниця будівельного факультету 2015 року Олена Єфіменко.
ПолтНТУ – це університет, який дав мені освіту, в якому я знайшов багато друзів та підтримку викладачів. Я вважаю, що варто вступати до ПолтНТУ щоб здобути якісну освіту. – відмітив випускник факультету нафти і газу та природокористування 2015 року Богдан Новах.

Святкову атмосферу під час заходів створювали студентські колективи центру культури та студентської творчості ПолтНТУ. Випускники і гості свята мали можливість не тільки сфотографуватись біля стендів із символікою ПолтНТУ, а й залишити побажання у символічній Книзі Випускників «Наша Альма-Матер», яка є традиційною та розміщена у народному музеї університету.

По завершенню свята магістри випустили у небо тисячі повітряних кульок, що символізувало початок нового етапу у їхньому житті. Святкування тривало цілий день, батьки випускників розділили цю радісну подію зі своїми дітьми, вони висловили щирі слова подяки університету, викладацькому складу і ректору ПолтНТУ.

Вітаємо всіх випускників із цим визначним днем! Настав час рухатись до висот та своїми успіхами довести, що Ви гідно несете високе звання випускника Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка і своїми здобутками робити все для розвитку та процвітання України! Успіхів вам у житті, миру і злагоди!

ІАЦ ПолтНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу