9 липня в Мінмолодьспорту за ініціативи всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний центр працевлаштування” відбулась робоча зустріч представників молодіжних центрів праці.

Цьогоріч центр реалізовуватиме проект “Молодіжні ярмарки вакансій та кар’єри, зокрема для внутрішньо переміщених осіб”, що переміг у конкурсі й здобув фінансову підтримку.

Проект є циклом заходів, що охоплюють ярмарки вакансій, тренінги від провідних роботодавців і виставки всеукраїнських та регіональних компаній. Мета проекту – впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та безробітною молоддю через проведення ярмарків вакансій і кар’єри.

Під час зустрічі обговорено формат організації проекту, а також діяльність регіональних молодіжних центрів праці та реалізація програм і заходів спільно з Міністерством молоді та спорту.

“Проведення подібних заходів для молоді є важливим кроком у вирішенні питань стабілізації ситуації на ринку праці. Ярмарки вакансій сприятимуть забезпеченню зростання рівня зайнятості, підвищення престижу робітничих професій і задоволенню кадрових потреб роботодавців. У цьому питанні ви можете розраховувати на всебічну підтримку міністерства», – зазначив заступник міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський.

За інформацією Мінмолодьспорту 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу