Сьогодні, 10 липня, стартувала вступна кампанія – 2015. Проте за півгодини роботи, о 10:30, електронна система  дала збій – виникли проблеми з реєстрацією абітурієнтів.

Працівники Єдиної державної електронної бази з питань освіти  протягом першого дня вступної кампанії надали кваліфіковані відповіді на 1292 дзвінки, що надійшли на гарячу лінію, пропущено 217 викликів. Багато запитань виникали в абітурієнтів і батьків, які неуважно читали інструкції щодо користування електронним вступом або не ознайомились з умовами прийому.

Проте через збій системи майбутні студенти не могли пройти реєстрацію не лише в приймальних комісіях, а й дистанційно, з дому, тож мали підстави для хвилювання. Бо, як відомо, ЄДЕБО є таки єдиною базою і тому прийом документів припинився на певний час по всій Україні.

Збій у системі виник, бо сьогодні, першого дня вступної кампанії,  велика кількість абітурієнтів прийшла до приймальних комісій 1500 ВНЗ та відокремлених структурних підрозділів, які мали обробити їхні данні одночасно. Однак у майбутніх студентів попереду ще майже три тижні, тож навантаження розподілиться більш рівномірно.

Крім того, додаткове навантаження на електронну систему спричинило ще й те, що цього року ЄДЕБО обробляє не лише заяви вступників, а й формує дані  для забезпечення друку документів про освіту випускників ПТНЗ та ВНЗ.

Система працюватиме надійно, підстав для хвилювання в абітурієнтів немає, – обіцяють в ЄДЕБО.

 

5 коментар до “Вступ-2015. Система працюватиме надійно, підстав для хвилювання немає, – ЄДЕБО”
  1. Здравствуйте. Я подала заяву в НУ “Львівська політехніка” в електронній формі, зайшла на http://vstup.info/ щоб подивитися свій рейтинговий бал, але там стоїть не моя оцінка середнього балу атестата. Як можна вирішити цю проблему? Мій бал 11,1, а замість нього там вказано 9,57.

  2. Ваше ЄДЕБО не видит номер моего сертификата ЗНО , якобы его нет в базе вообще !
    И я далеко не одна такая ,прошу решить эту проблему до понедельника ,нам документы подавать надо!

    1. Здравствуйте, уважаемая Виктория. Мы бы с удовольствием помогли Вашей проблеме, и обратились бы за разъяснениями к ДП “Инфоресурс”, если бы Вы в своем обращении указали уточненные данные о своей персоне, иначе это выглядит как простое желание очернить работу ДП. Также, прошу всех, у кого возникла такая проблема – писать нам (указывая свои данные – они не будут отображаться в комментариях – комментарии модерируются) для обращения в ДП “Инфоресурс” и освещения этой проблемы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *