У Львові відбулось підписання Меморандуму про співпрацю щодо створення у місті Лева міжнародної загальноосвітньої школи. Спільний Меморандум уклали Університет м. Вінніпег (Канада), Український католицький університет і ТзОВ «Львівська міжнародна школа». 

Сторони домовились про партнерство для планування, розвитку та управління подвійною канадсько-українською навчальною програмою у спільно-керованій міжнародній школі «Львівська міжнародна школа», яку планують офіційно відкрити у Львові 1 вересня 2017 року. Зауважимо, що Львівська обласна рада виділила для міжнародної школи й просторе приміщення. У цій будівлі колись уже функціонувала навчальна установа і тому, коли нині з’явилась можливість знову використовувати означену споруду для освітніх потреб, обласні депутати, не вагаючись, виділили її для розміщення школи.

Метою діяльності цієї установи буде запровадження новітніх освітніх стандартів і методик навчання, а також заохочення всіх студентів реалізувати свій найвищий потенціал у набутті інтелектуальних, етичних, творчих, спортивних і соціальних навичок. Зокрема, засновник «Львівської міжнародної школи» Віталій Ломакович висловив упевненість у тому, що цей освітній проект задаватиме якісно новий рівень освіти не лише на Львівщині, а й в Україні. А перший проректор Українського католицького університету Тарас Добко розповів, що ще три роки тому було підписано угоду про співпрацю між університетом Вінніпегу та УКУ, і відкриття цієї першої у Львові міжнародної школи є важливим кроком у реалізації декларацій про співробітництво.

Позитивно відгукнувся про спільний канадсько-український проект і голова Львівської обласної ради Петро Колодій: «Відкриття спільної канадсько-української школи у Львові – це унікальний проект, адже він об’єднав представників бізнесу та наукових кіл навколо створення навчально-просвітницького закладу».

Ігор Галущак,
Львів

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу