За підсумками шостого дня змагань XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади-2015, що проходить у корейському місті Кванджу, скарбниця української збірної поповнилася золотою та срібними медалями.

Українська команда зі спортивної ходьби перемогла на дистанції 20 кілометрів. Студенти Міжрегіональної академії управління персоналом Ігор Главан, Назар Коваленко, Іван Банзерук стали чемпіонами XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади-2015.

Український плавець, студент Запорізького національного університету Сергій Фролов фінішував другим у фінальному запливі на 1500 метрів вільним стилем. До фіналу спортсмен кваліфікувався з третім часом, але у вирішальний момент програв лише одному спортсмену – Аяцугу Хіраї з Японії. Нагадаємо, що кілька днів тому Сергій Фролов здобув «золото» на 800 метрів вільним стилем.

12 липня 2015 року українські спортивні художниці здобули дві срібні медалі до української медальної скрині. Студентка Київського національного університету фізичного виховання та спорту Ганна Різатдінова стала володаркою «срібної» медалі з художньої гімнастики на студентських Всесвітніх іграх-2015.

Також срібними призерками стали: Олександра Гридасова, Євгенія Гомон, Валерія Гудим, Олена Дмитраш, Анастасія Мульміна (усі – Національний університет фізичного виховання та спорту МОН України).

В активі студентської збірної України вже 26 нагород: 6 золотих, 15 срібних і 5 бронзових. У загальнокомандному заліку XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади «синьо-жовті» посідають 9-те місце серед 146 країн.

За інформацією Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу