Одну золоту та дві срібні медалі вибороли представники Запорізького національного університету – студент 2 курсу юридичного факультету Сергій Фролов та аспірант Олександр Надтока – на змаганнях Всесвітньої літньої Універсіади в Кванджу (Республіка Корея).

Першою нагородою для України стала золота медаль Сергія Фролова у плаванні на 800-метрівці вільним стилем (7:50.28). Пізніше спортсмен поповнив національну скарбницю другою медаллю. Цього разу плавець здобув «срібло» в запливі на 1500 метрів вільним стилем, показавши результат 15:02.81. Тренував збірну команду України Андрій Сердінов, голова тренерської ради Федерації плавання України.

У змаганнях із академічного веслування аспірант ЗНУ Олександр Надтока в складі вісімки з керманичем виборов срібну нагороду.
Нагадаємо, що Олександр Надтока минулого року у складі четвірки виграв «золото» чемпіонату Європи та світу з академічного веслування. Крім того, на чемпіонаті світу квартет встановив новий світовий рекорд – конкурсну відстань він подолав за 5 хвилин та 32.26 секунди.

Тренує Олександра завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту Запорізького національного університету, доктор педагогічних наук, професор, заслужений тренер України Андрій Сватьєв.

Вітаємо наших спортсменів зі значними досягненнями та бажаємо їм подальших перемог!