13 липня 2015 року міністр освіти і науки України Сергій Квіт зустрівся з викладачами і студентами Дніпропетровської державної фінансової академії з питань реорганізації академії.

У зустрічі з представниками Дніпропетровської державної фінансової академії також узяли участь заступник міністра освіти і науки Андрій Гевко, директор департаменту вищої освіти МОН Сергій Бондаренко, директор департаменту економіки та фінансування Міністерства освіти і науки Світлана Даниленко.

Андрій Гевко запевнив студентів академії, що вони отримають дипломи державного зразка, які вчасно виготовлені вищим навчальним закладом. «Усі дипломи, які видавались студентам, занесені до Єдиної державної бази з питань освіти, а тому студенти можуть продовжувати навчатись за кордоном, або піти працювати», – додав Андрій Гевко.

Окрім того, за словами Світлани Даниленко, міністерство відповідно до листа Академії митної служби України здійснило перенесення лімітних призначень з Академії митної служби України до Університету митної справи та фінансів і профінансувало видатки повним обсягом відповідно до лімітних призначень січня – липня 2015 року. Станом на сьогодні Державна фінансова академія не вжила необхідних заходів для забезпечення фінансування навчального закладу в складі Університету митної справи і фінансів. Зокрема, не надала управлінню бухгалтерського обліку МОН інформацію про залишки коштів на рахунках, не закрила рахунки Академії. А це, відповідно, стримує й унеможливлює перенесення лімітів академії до Університету митної справи і фінансів та їх фінансування, зокрема й видатки на оплату праці співробітників та стипендію студентам академії.

Для вирішення інших питань, що виникли під час реорганізації вищих навчальних закладів, 15 липня 2015 року заплановано провести зустріч з членами комісії з реорганізації Академії митної служби України та Дніпропетровської державної фінансової академії.

Нагадаємо, що в 2014 році Міністерство освіти і науки України розглянуло звернення колективів Дніпропетровської державної фінансової академії та Академії митної служби про об’єднання цих вищих навчальних закладів. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 року № 788 «Деякі питання утворення Університету митної справи та фінансів» Академія митної служби України та Дніпропетровська державна фінансова академія були реорганізовані в Університет митної справи та фінансів, що є правонаступником цих навчальних закладів. 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу