Минулого тижня в Запорізькому національному університеті завершилася випускна кампанія. Одними з перших в Україні 3 352 випускники нашого вишу отримали дипломи, які цього року були виготовлені в Регіональному інформаційно-виробничому вузлі ЗНУ.

Свято вручення дипломів на всіх факультетах ЗНУ було урочистим і зворушливим водночас. Привітати дипломованих фахівців із завершенням важливого етапу в їхньому житті та початком побудови кар’єри завітали представники керівництва нашого вишу, викладачі, випускники минулих років, почесні гості університету – співробітники органів місцевого самоврядування, місцевих підприємств та організацій, які протягом тривалого часу плідно співпрацюють із Запорізьким національним університетом, батьки і друзі учорашніх студентів.

Кожен факультет мав свою «цікавинку» свята. Скажімо, молоді журналісти, рекламісти та видавці написали листа своїм російським колегам із закликом «фільтрувати» інформацію з офіційних джерел і протистояти маніпуляціям. А от фізики виявилися справжніми ліриками. Під час вручення дипломів одній зі співробітниць факультету його випускник освідчився в коханні.

Багато теплих слів і щирих побажань почули на свою адресу випускники від керівництва вишу, факультетів, а також гостей урочистостей. Звертаючись до випускників, усі вони бажали молоді, аби отримані ними знання стали запорукою подальших успіхів і звершень на благо нашої держави. Також вони зичили випускникам творчої самореалізації, ніколи не зупинятись на досягнутому, рухатися вперед, гордо нести звання випускника Запорізького національного університету, постійно вдосконалюватись у професійному плані, і, звісно ж, не забувати своїх колишніх наставників, друзів і рідну альма-матер.

У свою чергу, самі випускники та їхні батьки щиро дякували викладачам за високоякісну підготовку, підтримку, увагу та розуміння, а також за незабутні враження від студентських років.

Вручення дипломів на кожному факультеті супроводжувалось святковим концертом, підготовленим і студентами Запорізького національного університету, і самими випускниками. Після завершення урочистостей дипломовані фахівці та викладачі фотографувалися на згадку і випускали в небо повітряні кульки з побажаннями.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу