Працівники Національного агентства України з питань державної служби затвердили результати рейтингових оцінювань вищих навчальних закладів із відбору виконавців державного замовлення на підготовку магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління» та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Відповідно до результатів конкурсного відбору, Центр післядипломної освіти Запорізького національного університету посів друге місце з дванадцяти, а факультет соціології та управління – 11-те місце з 21-го в цих рейтингах.

Таким чином, за протоколами оцінювання конкурсних пропозицій ВНЗ, що претендують на виконання державного замовлення з підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, Центр післядипломної освіти ЗНУ набрав 95 балів та посів друге місце в рейтингу. Таких результатів вдалося досягти завдяки висококваліфікованому професорсько-викладацькому складу ЗНУ та високому рівню знань кваліфікованих фахівців, які проходять професійну підготовку в Центрі післядипломної освіти ЗНУ.

Не менш високий результат (75 балів) отримав і факультет соціології та управління ЗНУ, що багато років поспіль виконує державне замовлення з підготовки магістрів за спеціальностями галузі знань «Державне управління», а саме – з підготовки фахівців спеціальності «Державна служба».

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу