У зв’язку з початком прийому документів у вищих навчальних закладах на навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр», а також із технічними проблемами, що виникають при виготовленні дипломів ступеня молодшого спеціаліста, Міністерство освіти і науки України дозволило приймати від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття освітнього ступеня «бакалавр», документи без оригіналів диплома молодшого спеціаліста та додатка до нього за умови подання оригіналів документів до моменту виконання зазначеними категоріями абітурієнтів вимог до зарахування. (Лист МОН від 13.07.2015 № 1/9-326).

Також для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» та ступеня магістр МОН дозволило приймати від абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» або ступеня «магістр», документи без оригіналів диплома бакалавра та додатка до нього за умови подання оригіналів документів до моменту виконання зазначеними категоріями абітурієнтів вимог до зарахування. (Лист МОН від 07.07.2015 № 1/9-317).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Міносвіти дозволило подавати документи до ВНЗ без оригіналу дипломів молодшого спеціаліста, бакалавра”
  1. не зовсім зрозуміло, що мається на увазі поід словами: “без оригіналу”? тобто ми приходимо і подаємо лише паспорт, ідентифікаційний код, фото і все? адже навіть копій диплому і додатку у нас немає! ми навіть номера свого документу не знаємо! дуже сумніваюсь, що у ВНЗ примуть такий набір документів.

    1. Вам треба подати пакет документів відповідно до “Переліку документів для вступу” обраного ВНЗ, крім диплома та додатка до нього, а Ваші дані щодо наявності диплома перевірять у приймальній комісії, скориставшись електронною системою ЄДЕБО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *