Нещодавно 19 студентів третього курсу факультету іноземної філології Запорізького національного університету провели мовну практику для вихованців Комунального закладу «Центр туризму» Запорізької обласної ради в межах мовних туристсько-краєзнавчих літніх таборів. Цю діяльність вони здійснювали на волонтерських засадах. До роботи з дітьми студентів підготували викладачі факультету іноземної філології ЗНУ, надавши їм консультативну та методичну допомогу під час проведених семінарів і тренінгів.

Задоволення отримали всі учасники мовних таборів: і організатори, зокрема, директор КЗ «Центр туризму» Тетяна Митрофанова, яка відзначила високий професіоналізм і дружнє ставлення студентів до дітей, так і самі студенти, які вважають, що отримали незабутній досвід.

Своїми думками і враженнями від участі у волонтерській діяльності поділилася студентка ІІІ курсу факультету іноземної філології Запорізького національного університету Анастасія Карпенко: «Після тривалого навчального року, який пройшов в очікуванні літа, дітям навряд чи захотілося б відвідувати звичайні уроки англійської мови. Саме тому ми вирішили всі заняття проводити в ігровій формі. Ми використовували різні допоміжні технічні засоби, щоб візуально матеріал краще засвоювався, проводили різні конкурси на запам’ятовування нових слів і багато іншого. Повинна зізнатися, що трохи хвилювалася перед поїздкою до табору. Я переживала через те, що це – мій перший педагогічний досвід, і я не знала, як будуть налаштовані діти та персонал стосовно нас. Але всі мої хвилювання зникли в ту мить, коли ми приїхали в табір, де до нас поставилися дуже привітно і допомагали в будь-якій ситуації і в будь-який час. Хотілося б подякувати моєму рідному факультету і Запорізькому центру туризму та краєзнавства за надану можливість отримати безцінний досвід у викладанні. Сподіваюся, що подібні поїздки стануть прекрасною традицією для факультету іноземної філології ЗНУ!»

Необхідно зазначити, що в мовні табори були направлені найкращі студенти, які змогли не лише ефективно використати свої педагогічні вміння, а й проявити практичні навички.

За результатами участі у програмі студенти факультету іноземної філології Запорізького національного університету отримали сертифікати.

Прес-центр ЗНУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу