На капітальний ремонт приміщення та фасаду Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ринг», що розташована в Оболонському районі столиці, у 2015 році Київ виділив 1,3 млн грн. Заклад планують відкрити до нового навчального року. Так втілюється  в життя програма соціально-економічного розвитку. 

Ремонтні роботи в ДЮСШ розпочались із березня: всередині приміщення вже майже все завершено, залишилось відремонтувати й утеплити фасад та облаштувати додатковий вхід до школи.

Оновлений заклад стане значно зручнішим і для юних спортсменів, і для їхніх батьків – приміщення буде розділене на кілька зон: для тренувань, відпочинку, для очікування батьків. Крім того, школу обладнають сучасною технікою і спортивним спорядженням.

«Мер Віталій Кличко впевнений, що саме з розвитку дитячих спортивних шкіл почнеться відродження українського спорту. Тому навіть у ці складні часи керівництво міста робить усе можливе, щоб юні спортсмени Києва мали гарні умови для тренувань», – сказала заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

Довідково

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Ринг» працює з 2003 року та має одразу кілька філіалів у столиці. Ремонтні роботи в приміщенні ДЮСШ «Ринг» в Оболонському районі Києва тривають з березня і повинні завершитися до кінця серпня 2015 р. У закладі відкрито три відділення – бокс, кікбоксинг і тайський бокс, їх відвідують 230 вихованців, серед них – 190 хлопчиків і 40 дівчаток віком від 8 до 20 років.

За матеріалами КМДА

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу