Олександр Співаковський, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці “Звернення до ректорів вищих навчальних закладів України”,  у якому, крім іншого, запрошує всіх небайдужих освітян до співпраці з реформування законодавчої бази вищої освіти.

“Ми (комітет. – Ред.) завжди готові підставити плече та допомогти вишам у вирішенні їх проблем”, – наголошує Олександр Співаковський.

“Я, як і інші члени Комітету, завжди будемо вдячні за ваші слушні пропозиції та рекомендації і зробимо все необхідне для їх практичного втілення з метою подальшого розвитку освітянської галузі та запровадження новітніх навчальних реформ.

Вважаю, що за вашої допомоги та підтримки ми виконаємо всі окреслені плани та досягнемо головної мети – формування нової парадигми вищої освіти в Україні, яка забезпечить збільшення вартості людського капіталу на всіх етапах життя людини та її визнання і належну оцінку світової спільноти”, – резюмував перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *