«Освіта – найбільш потужна зброя, яку ви можете використовувати, щоб змінити світ». Від сьогодні ці слова видатного борця за свободу і права людей, світового лідера думок Нельсона Мандели зустрічатимуть кожного відвідувача будівлі Міністерства освіти і науки України.

Цим кредо Міністерство освіти і науки розпочинає проект «Творчий простір МОН 3.0». Адже час пострадянської системи освіти минає. А створення нової потребує тривалих зусиль і нестандартних рішень.

Сьогодні міністерство наполегливо працює над закладенням основ нової системи освіти і управління нею – системи, що відповідатиме викликам і потребам XXI століття.

Тому замість галереї портретів колишніх міністрів освіти в будівлі МОН відбуватимуться творчі події: фото та мистецькі виставки, присвячені освіті. «Творчий простір МОН 3.0» – це місце для ідей і поглядів на майбутнє української освіти і науки мовою мистецтва.

Ініціюючи створення «Творчого простору МОН 3.0», Міністерство освіти і науки акцентує увагу на одній із найважливіших рис нової системи. Це увага до всебічного розвитку людини впродовж усього життя, пізнання світу та себе в ньому.

«Простір Музики, Образотворчого мистецтва і діалогів про Нове» (МОН 3.0) покликаний допомогти у виконанні цього надскладного завдання. Вивільнення творчої енергії, її активація і постійне підживлення – це ті складові, без яких зміни неможливі».

Міністерство освіти і науки вдячне Державному підприємству «Виробничо-будівельне об’єднання», що утримує будівлю МОН, за можливість реалізувати цей проект і допомогу меценатів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу