Міністерство освіти і науки України листом МОН № 1/9-20.07.2015 закликає керівників вищих навчальних закладів терміново вирішити проблеми, що виникають при виготовлені документів про освіту.

МОН наголошує на неприпустимості порушень термінів їх видачі, зокрема випускникам-бакалаврам.

Зазначимо, що Міністерство освіти і науки отримало численні звернення випускників вищих навчальних закладів 2015 року щодо порушення термінів видачі вищими навчальними закладами документів про вищу освіту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “МОН закликає керівників ВНЗ не порушувати термінів видачі документів про вищу освіту”
 1. а що робити, якщо ВНЗ так досі і не видає документи? і при цьому звинувачує у даній ситуації міністерство…. і так кивають один на одного… а в результаті діти втратили шанс на подальше навчання, тому що в більшості ВНЗ уже закінчили приймати документи… а в деяких навіть іспити вже склали…
  і до речі, був лист від міністерства, щоб приймали документи у студентів без наявності диплома ( тільки довідку про те, що студент дійсно вчився і документи на стадії виготовленя)… так от: ВНЗ НЕ ПРИЙМАЮТЬ ЦІ ДОВІДКИ!!! їм потрібні справжні документи!

  1. Вам треба подати пакет документів відповідно до “Переліку документів для вступу” обраного ВНЗ, крім диплома та додатка до нього, а Ваші дані щодо наявності диплома перевірять у приймальній комісії, скориставшись електронною системою ЄДЕБО.
   Міносвіти дозволило подавати документи до ВНЗ без оригіналу дипломів молодшого спеціаліста, бакалавра.
   Щодо Вашого конкретного випадку, то Ви не вказали, який саме ВНЗ не приймає документів, не зазначили й свого ім’я та прізвища. Проте Ви можете поскаржитись у МОН, зателефонувавши на гарячу лінію або в департамент вищої освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *