Протягом травня – червня у стінах Донецького національного технічного університету відбулися зустрічі студентів і співробітників вишу з представниками добровольчих батальйонів «Карпатська Січ» та ОУН.

Навіть попри труднощі, що виникли внаслідок переїзду, за підтримки адміністрації та ради самоврядування в університеті було організовано скриньку допомоги воїнам АТО. Зібрані кошти витратили на придбання ліків першої необхідності та засобів особистої гігієни. Окрім того, студентський актив університету передав бійцям «Карпатської Січі» власноруч виготовлені символічні жовто-блакитні браслети.

У своїй групі в соціальній мережі Фейсбук військові висловили щиру подяку студентам, викладачам і співробітникам ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» (м. Красноармійськ) за надану їм допомогу.

Студенти вишу продовжують підтримувати зв’язок із бійцями «Карпатської січі» та домовилися в найближчому майбутньому обмінятися прапорами. Також вони зняли відеоролик «Звернення-підтримка студентів ДонНТУ до бійців України» та  написали листа до їхніх матусь, у якому вони обіцяють не бути байдужими та не залишати бійців без свого тепла та турботи.

У 2014 році через страхіття війни студенти Донецького національного технічного університету покинули свої домівки та поїхали до міста Красноармійськ, де відновили своє навчання на базі Красноармійського індустріального інституту, йдеться у зверненні.

 

За інформацією Донецького національного
технічного університету,
м. Красноармійськ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу