50 дітей із Луганської області відпочиватимуть на Волині в таборі «Сонячний» обласного Центру туризму, спорту та екскурсій. Перша група дітей заїде з 21 липня, а друга – з 5 серпня.

Для юних гостей із Луганщини працівники табору підготували цікаву програму з різноманітними культурно-масовими та спортивно-ігровими  заходами – змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, спортивні ігри,  конкурси, дискотеки, пісні біля вечірнього вогнища та багато-багато іншого.  А ще – купання в озері, плавання на катамарані, байдарках і човнах, катання на велосипедах, заняття на туристському навчально-тренувальному полігоні,  цікаві пішохідні походи та екскурсії. Нудьгувати буде просто ніколи. Уважні вожаті та інструктори докладуть максимум зусиль, щоб веселий сміх і хороший настрій наповнювали дітей позитивом.

– Збереження здоров’я дітей, відновлення їхніх життєвих сил, оздоровлення та активний відпочинок, пропаганда здорового способу життя, створення умов для розвитку творчих здібностей  – основні  завдання, які ставить перед собою Центр туризму, спорту та екскурсій у ході проведення літньої оздоровчої кампанії, – говорить директор установи Леонід Толстіхін.  – У таборі діти забезпечені збалансованим, калорійним 4-разовим харчуванням, у раціоні якого обов’язково овочі, фрукти, соки, свіжа випічка. Загальне оздоровлення проводиться під час загартовування водними процедурами, фізичними вправами, лісовими прогулянками. А мальовнича природа навколо табору – хвойний ліс та озеро – сприятимуть хорошому відпочинку дітей і відволічуть від думок про складну та напружену ситуацію у їхньому регіоні.

Ольга ЯЦЮК, зав. інформаційного відділу ЦТСЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу