Активну молодь об'єднав «Козацький гарт» - img 5246Усеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт» збирає прихильників здорового способу життя і народних традицій.

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за підтримки Національного олімпійського комітету з 18 по 22 липня в  Славуті (Хмельницька обл.) провів фінальну частину цьогорічного фестивалю. Організації спортивного свята радо сприяли й Хмельницьке обласне управління освіти і науки, і Славутська міська державна адміністрація.

Під час параду-відкриття учасників та гостей фестивалю привітали: голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОНмолодьспорту В’ячеслав Гамов; начальник Хмельницького обласного управління освіти і науки Віктор Очеретянко; мер міста Славута, Наказний отаман Хмельницького округу , Герой козацтва Василь  Сидор; начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Валентина Сабінська; Верховний Отаман України  Дмитро Сагайдак; начальники регіональних управлінь з фізичного виховання, представники міськдержадміністрації та козацтва, ветерани спорту.

До програми фестивалю входять:

1. «Човниковий» біг 4 х 9 м ( хлопці, дівчата);

2. Стрибок у довжину з місця ( хлопці, дівчата);

3. Стрибки через скакалку протягом 30 сек. ( дівчата);

 4. Перетягування канату (хлопці);

5. Естафета;

6. Конкурс знавців історії українського козацтва.

Протягом п’яти днів 312 учнів 5 – 10 класів з 26 регіонів України демонстрували свою майстерність, спритність, знання історії України та українського козацтва, захищаючи честь своїх навчальних закладів.

За підсумками загальнокомандного заліку, учасники на п’єдесталі пошани розмістилися таким чином:

І місце – команда загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. с. Довжок, Вінницької обл.;

ІІ місце – команди НВК школа-гімназія № 6 м. Джанкой, АР Крим;

ІІІ місце – команда міського ліцею м. Коростень, Житомирської обл.

Під час урочистого закриття фестивалю в Будинку культури  Славути переможців та призерів нагороджено кубками, медалями, дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту МОНмолодьспорту України, цінними подарунками Національного олімпійського комітету України та міської державної адміністрації.

Вітаємо переможців, призерів та учасників фестивалю, які вкотре довели що в Україні підростає загартована молодь!

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *