Сьогодні, 21 липня 2015 року, в Українському кризовому медіацентрі відбувся брифінг міністра освіти і науки України Сергія Квіта на тему «Особливості вступної кампанії-2015 для жителів Криму і Донбасу».

– В Україні сьогодні маємо окуповані території, це частина Луганщини, Донеччини і Крим, тому ми пропонуємо окремі можливості для випускників шкіл цих регіонів, щоб вони стали студентами українських ВНЗ, – розповів міністр освіти.

Крім того, Сергій Квіт повідомив про наміри працювати над законопроектом, що буде адресуватися цілком Криму і визначатиме статус кримських абітурієнтів. Щодо ситуації на Донбасі, вона є відмінною і там треба враховувати інші процеси.

– Нам в Україні треба мати університети-бренди, що будуть вмонтовані в систему економіки та матимуть контакти з працедавцями, як це є в усьому світі. А держзамовлення в майбутньому має відходити, – вважає Сергій Квіт, – і зарплати,  і кількість ставок в університеті не повинні залежати від кількості студентів.

(ПОВНЕ ВІДЕО – БЕЗ СКОРОЧЕНЬ)

 

Як відомо, нині в Україні триває вступна кампанія. Прийом заяв у паперовій або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти буде завершений о 18.00 годині 31 липня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *