Ролик відеостудії «Юність» Національного гірничого університету «Європа – це мир!» переміг у номінації «Найпопулярніше відео» конкурсу відео Представництва ЄС в Україні «Бути європейцем». Володарі Призу глядацьких симпатій визначилися у ході голосування відвідувачів сайту. 

Нагородження переможців відбулося в Києві у спорткомплексі «Олімпійський». Тут вітали лауреатів у трьох номінаціях: «Найкраще відео», «Найкраща ідея» і «Найпопулярніше відео».

Соціальний ролик «Європа – це мир!» опинився у числі лідерів із майже 180 відеоробіт, що надійшли з усієї України. Сертифікат переможця авторові і режисеру фільму Наталії Андрющенко, яка в Києві представляла творчу команду відеостудії «Юність» НГУ, вручила президент Фундації «Відкрите суспільство», член журі Леся Шевченко.

Довідково

Конкурс відео «Бути Європейцем», що відповідає на запитання – що таке Європа і чому ми прагнемо стати її частиною, є частиною проекту «Euroquiz: Європа починається з тебе», який охоплює також онлайн-вікторину на тему ЄС та Всеукраїнський чемпіонат з брейн-рингу для молоді.

За інформацією департаменту
освіти і науки Дніпропетровської ОДА

 

 

 

 

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *