Уже невдовзі в “Олександрійський ЗОШ-інтернат”, крім дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, соціально незахищених категорій дітей (які не мають необхідних умов для виховання та навчання ) зможуть отримувати повноцінну освіту й учні, які мешкають у сусідніх селах.

За словами директора Олександрійської школи-інтернат Наталії Тарасевич, школа із сучасним оснащенням та кваліфікованими педагогами може вмістити 270 учнів. Цьогоріч батьки самі обиратимуть навчальний заклад для своїх дітей, саме тому Наталія Тарасевич ознайомила їх з умовами, що створені в Олександрійській ЗОШ-інтернаті.

На території майже 20 гектарів є спальний корпус, їдальня, спортивний зал, футбольне міні-поле зі штучним покриттям, лікувально-профілактичний корпус. Навчальні кабінети фізики та хімії оснащені новими приладами для лабораторних і практичних робіт, кабінет інформатики – підключеними до інтернету комп’ютерами.

«Статус закладу залишається тим самим – комунальним, тобто для учнів та вихованців з усієї області. Ми не претендуємо, щоб у цей заклад переходили діти з села Олександрія, і не проводимо жодної агітації на цю тему. Проте тут зможуть навчатись діти і з дитячих будинків сімейного типу, які нині доїжджають до Олександрії з навколишніх сіл», – зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Слід зазначити, що навчання в закладі розпочнеться орієнтовно у листопаді, оскільки заклад ще перебуває у стадії реорганізаційних процесів. Однак батьки, які виявлять бажання віддати свою дитину у цю школу, можуть уже написати заяву. А поки що дитина може піти на кілька місяців до будь-якої іншої школи.

За інформацією департаменту освіти і науки Рівненської ОДА