Компанія MediaTek LinkIt розробила “розумне” дитяче взуття, що дає змогу батькам відстежувати пересування свого чада, повідомляє Експрес онлайн.

“Шузи” створені на основі технологічної платформи MT2502 Aster компанії MediaTek LinkIt. До платформи входить підтримка мереж GSM, GPRS, глобальної навігаційної супутникової системи GNSS, протоколу Bluetooth 2.1. Ціна однієї пари взуття в роздрібній мережі становить близько 100 доларів.

Взуття та його маленького власника можна контролювати за допомогою спеціального додатка для смартфона, що має кілька режимів. Наприклад, батьки можуть позначити територію, за межі якої дитина не має виходити. Про порушення режиму повідомляє сигнал на гаджет, додає naked-science.  Харчуються «розумні» черевики від батареї, ємністю 520 мАг. Вистачає її, за словами розробників, на кілька днів. Заряджається взуття бездротовим способом. Оскільки передача даних із «розумного» взуття використовує «хмарні» технології, ще не зовсім зрозуміло, що зробили виробники для захисту від хакерів.