У Кіровоградській області відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти. Загалом на конкурс надійшло 20 рукописів із різних напрямів роботи з учнівською молоддю. Кращими рукописами, що будуть надіслані на Всеукраїнський етап конкурсу, стали :

– «Організація туристсько-краєзнавчої діяльності» (автор Колотуха О.В., методист комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»);

– «Туристсько-краєзнавча діяльність» (практичний курс) та «Робочий зошит керівника» (автор Щербатюк Н.І., керівник туристсько-спортивного гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»).

Серед конкурсних матеріалів досить багато рукописів, у яких висвітлено творчий підхід педагогів-позашкільників Кіровоградщини щодо організації навчально-виховного процесу в гуртках. Автори на конкретних прикладах та з власного досвіду роботи показали шляхи залучення учнівської молоді до занять туризмом і краєзнавством.

                                                     За матеріалами Кіровоградської ОДА