Нещодавно в Київському університеті права Національної академії наук України відбулося вручення дипломів студентам, які завершили навчання за спільною магістерською програмою з Варненським вільним університетом імені Чорноризця Храбра, Республіка Болгарія. 

Отримання дипломів магістрів європейського зразка за програмою «Міжнародне право та національна безпека» стало можливим після започаткування відповідної програми у 2011 році. За цей час 40 студентів КУП НАНУ взяли участь у цій програмі.

Завдяки участі в програмі студенти КУП НАН України отримують можливості для працевлаштування на території держав-членів Європейського Союзу, а також мають вищу конкурентоздатність на внутрішньому ринку праці України.

Варненський вільний університет ім. Чорноризця Храбра нагороджено відзнакою ECTS Label за успішну імплементацію Європейської системи переведення і накопичення кредитів. Це підкріплює статус вищого навчального закладу DS (Diploma Supplement) Label, що підтверджує відповідність додатків до дипломів бакалаврів і магістрів стандартам Ради Європи, ЄС і ЮНЕСКО.

 За інформацією КУП НАН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *