Про це розповів голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков під час засідання Ради оборони Миколаївської області, що відбулося 27 липня. Голова облдержадміністрації навів дані моніторингового дослідження Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, згідно з якими 92 % батьків учнів вважають за потрібне впровадження викладання у школах предмета «Захист Вітчизни».

Для реалізації Програми військово-патріотичного виховання дітей та молоді Миколаївської області на 2015 – 2020 роки планується витратити близько 3,2 млн грн з обласного бюджету.

Зокрема, заплановане створення електронної бази даних миколаївців-учасників АТО «Алея героїв», експозиції пам’яті «Небесної сотні», підтримання діяльності музеїв бойової слави українського народу, а ще – облаштування класів з військової підготовки школярів. Також серед заходів, передбачених програмою, – організація та проведення зустрічей учнівської та студентської молоді з ветеранами та учасниками бойових дій, реалізація проектів «Ланцюг поколінь», «Дитячий оберіг для воїна», а також проекту для учнів початкової школи «Мій тато (мама) служили у війську».

Додамо, що Програму розглянуть на найближчій сесій обласної ради.

За матеріалами Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу