За підтримки Міністерства молоді та спорту України в урочищі Підлюте Рожнятівського району організували виховно-відпочинкові табори Спілки української молоді в Україні. 

Діти з усіх куточків держави перебувають у неповторній атмосфері українських Карпат разом із досвідченими виховниками – СУМівцями. У програмі цьогорічного таборування – зустріч із бійцем полку особливого призначення «Азов» Миколою Дуткою, написання листів воякам АТО, піша мандрівка за маршрутом Підлюте (500 метрів над рівнем моря) — Хребет Марковець, — Траверс Фашор — притулок під Фашорами — вершина Фашор (1300 метрів над рівнем моря) — Хребет Марковець — Підлюте, екскурсія до Гошівського монастиря, щоденні вечірні заходи згідно з програмою таборів: пластилінова Січ, «Море в пляшці», військово-спортивні вишколи, гутірки на історичну та сучасну тематику, дискусії про сучасну політичну та економічну ситуацію в Україні, спортивні змагання та теренові ігри, спілкування на катехетичні теми та багато іншого.

Важливим є те, що у заходах задіяна значна кількість учасників із різних частин України, зокрема окупованих територій Донбасу та Криму. Серед них – діти з родин вимушених переселенців та учасників АТО.

З умовами перебування молоді на Прикарпатті ознайомився начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк. Він поспілкувався з учасниками таборування, вислухав їхні пропозиції, пообіцяв сприяння в організації окремих заходів.

За інформацією прес-служби Івано-Франківської ОДА