У селі Махаринці Козятинського району, що на Вінниччині, відбулося офіційне відкриття місцевої школи після реконструкції.

Навчальний заклад був відремонтований у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що впроваджується в області Українським фондом соціальних інвестицій і фінансової допомоги уряду Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Крім того, важливу роль у фінансуванні реконструкції відіграли місцева громада, що зібрала допомогу у розмірі 20 % від загальної потреби коштів. Також для створення належних умов для школярів було виділено кошти з обласного бюджету.

В урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, голова бюро банку KfW в Україні Гуннар Вельцхольц, проектний менеджер бюро KfW Людмила Гордіюк, перший заступник виконавчого директора Українського фонду соціальних інвестицій Мирослав Сторож, директор регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Сергій Шигірт, представники Українського фонду соціальних інвестицій, з якими впроваджувався проект Сергій Кононенко та Олена Родіонова, керівники району, Махаринецький сільський голова Наталія Василюк, жителі села.

«Найбільша проблема, коли ми говоримо про розвиток сільських територій, це відсутність активних людей, які прагнуть щось зробити і проявити ініціативу. Тому ми на сьогодні дуже задоволені цим проектом, а загальний настрій місцевих жителів вселяє певний оптимізм щодо великої спроможності Вінниччини і України рухатися вперед» – наголосив у вітальному слові Василь Броварник.

За матеріалами Вінницької ОДА