Богатирські ігри на Прикарпатті: Ільїн побив власний рекорд -Богатирські ігри вже вшосте зібрали у Коломиї найсильніших стронгменів. На стадіоні «Юність» піднімали гантелі, штанги з різною вагою, носили колоди та перетягували канат. За звання найсильніших боролися команди з України, Польші, Чехії та Словакії по три стронгмени в кожній. Закордонним силачам протистояли коломиянин майстер спорту Олександр Штундак, чемпіон України з богатирського багатоборства, один з 10 найсильніших людей планети Константин Ільїн та чемпіон світу з пауерліфтингу Сергій Олеоленко.

Цьогоріч під час змагань було побито світовий рекорд. Константин Ільїн у вправі дамбел підняв гирю 96 кілограмів 11 разів за 1 хвилину 5 секунд, так перевершивши власний рекорд. Він наголосив, що це не вдавалося зробити ні в Японії ні на інших міжнародних змаганнях.

Приємною несподіванкою для глядачів став виступ парашутистів. Вони продемонстрували в небі видовищні фігури,  привітавши учасників «Богатирських ігр». Задоволені змаганнями залишилися як глядачі, так і спортсмени.

За матеріалами styknews.info

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *