Цьогорічна вступна кампанія в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського побила минулорічні рекорди. Якщо в 2014 році за весь час роботи приймальної комісії було подано понад 6 000 заяв, то цього року станом на 24 липня вже прийнято майже 6 500 заяв.

Найбільшою популярністю серед абітурієнтів користується спеціальність «лікувальна справа». Є багато охочих вступити як на перший, так і на другий курс. Нагадаємо, що на другий курс можуть вступити ті, хто має диплом молодшого спеціаліста з «Сестринської справи», «Лікувальної справи» та «Акушерської справи». Отже, на перший курс подали документи 2 850 осіб на 450 місць ліцензійного обсягу, на другий – 280 осіб на 100 місць ліцензійного обсягу.

Щодо спеціальності «здоров’я людини», то вже 27 липня відбувся творчий конкурс, у якому взяли участь 270 абітурієнтів на 30 місць ліцензійного обсягу.

На спеціальність «стоматологія» прийнято понад 1 000 заяв від абітурієнтів, які бажають вступити на перший курс. Ліцензійний обсяг цієї спеціальності в ТДМУ становить 150 місць.

На спеціальність «фармація» денної і заочної форм навчання подали заяви понад 1 100 осіб на 80 місць ліцензійного обсягу.

Повідомляє прес-служба Тернопільського ДМУ імені І.Горбачевського