Збільшити набір студентів на IT-спеціальності, забезпечити виші технікою та налагодити прямий контакт між ними й IT-компаніями – саме такі завдання поставили для регіону радник губернатора Дніпропетровської області Юрій Голик, ректори вишів регіону та представники IT-бізнесу на загальній зустрічі.

«У нас гострий дефіцит людей. Львів і Харків збільшили набори абітурієнтів. У Дніпрі – вже років 10 жодних зрушень у цьому напрямі»,- стверджує представник IT-бізнесу Денис Селін.

Ректори вишів запевняють: проблема не в кількості випускників-програмістів. «Наша область на 4-му чи 5-му місці за насиченістю вищими навчальними закладами. Не дивно, що кількістю IT-фахівців ми поступаємося Львову і Харкову», – зазначив ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту Олександр Пшинько. Основна проблема, зізнаються ректори, в нестачі комп’ютерів і в тому, що IT-компанії не долучаються до навчання студентів.

Наприкінці зустрічі радник голови облдержадміністрації Юрій Голик запропонував ректорам і представникам IT-бізнесу налагодити контакт між собою.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА