Днями 67 російських студентів, які приїхали в анексований Крим на практику, потрапили до лікарні з гострим отруєнням, повідомляє LifeNews.
Кількість постраждалих збільшується. З гуртожитку, де зупинилися студенти, досі продовжують госпіталізовувати хворих з ознаками отруєння. За останніми даними, серед госпіталізованих студентів 48 осіб із Санкт-Петербурзького морського технічного університету та 19 – з Єкатеринбурга. Стан деяких із них оцінюється як середньо тяжкий.
Перші постраждалі з’явилися 25 липня ввечері. Кілька студентів відчули нудоту, біль у животі, в них були блювота і діарея.

Уже о 22:29 в місцеве управління МНС передали інформацію про те, що 29 студентів  госпіталізовані з гуртожитку. Студентів возили до лікарень окупованого міста всю ніч, госпіталізація продовжилася і вранці в неділю. До 12 години дня в інфекційній лікарні Севастополя опинились 67 осіб. За уточненими даними, серед госпіталізованих –  одна неповнолітня дівчина.

За фактом надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки життя або здоров’я споживачів, порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 238 КК РФ. Зараз проводяться слідчі дії в місцях, де харчувалися і відпочивали студенти. Встановлюються всі обставини події.