29 липня Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця і Всеукраїнська спілка захисту прав пацієнтів «Здоров’я нації»підписали Меморандум про основні принципи залучення громадськості до розвитку системи університетських клінік. Про це повідомляє сайт МОЗ.

Підписання документа відбулось у ході презентації проекту створення університетської клініки/лікарні в Києві. Захід відбувся у відреставрованій аудиторії, що в ХІХ столітті належала університетській клініці медфакультету Університету Св. Володимира. Пізніше на його базі був створений Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

Згідно з Меморандумом пацієнтські організації здійснюватимуть громадський контроль за діяльністю університетської клініки, зокрема й за фінансовою та господарською, умовами надання медичної допомоги, рівнем кваліфікації лікарів.

«Наша задача триєдина – забезпечити якісне навчання студентів та інтернів, лікарям дати високооплачувану роботу та можливість займатися наукою. Пацієнтам університетська клініка та лікарня надаватимуть доступну висококваліфіковану медичну допомогу», – сказала ректор НМУ ім. О. О. Богомольця Катерина Амосова.

У пілотному режимі модель взаємодії буде реалізована в Стоматологічному центрі НМУ ім. О. О. Богомольця шляхом створення Наглядової ради Центру.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу