Увага! Прийом заяв на вступ буде подовжено до 2 серпня!

У зв’язку із тимчасовим призупиненням роботи УЦОЯО абітурієнтам, у яких виникли проблеми при подачі заяв із сертифікатами ЗНО, МОН дає пояснення:

Для вступників, які зазначили помилкову дату народження при реєстрації  для проходження ЗНО, створено умови для подання заяви незалежно від вказаної дати. Прохання звертатися безпосередньо до приймальних комісій.

У разі зміни вступником прізвища, імені, по батькові після проходження ЗНО подати заяву на вступ можна при безпосередньому зверненні до приймальної комісії ВНЗ, надавши додатково до визначеного переліку документ, що підтверджує факт зміни прізвища, імені або по батькові.

У разі втрати або пошкодження сертифікату ЗНО до приймальної комісії замість нього може бути подано довідку Українського або регіонального центру оцінювання якості освіти про підтвердження факту проходження ЗНО.

Відповідні роз’яснення надано приймальним комісіям.

Вступникам, апеляційні заяви на результати ЗНО яких знаходяться на розгляді в УЦОЯО, рекомендуємо подавати заяви на вступ до приймальних комісій. Апеляційні заяви будуть розглянуті найближчим часом апеляційною комісією, конкурсний бал буде перераховано автоматично.
Повідомляємо, що прийом заяв на вступ приймальними комісіями буде продовжено до 2 серпня 2015 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “МОН – абітурієнтам, які не можуть подати до приймальних комісій сертифікати ЗНО”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *