Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення грантів Президента для здійснення наукових досліджень десятьом докторам наук і для підтримки наукових досліджень 30 молодих учених на 2015 рік, повідомляє офіційний сайт Глави держави.

«Розвиток науки – це ключ до модернізації, гарантування національної безпеки, економічного успіху і нової якості життя громадян. На таке розуміння науки спирається «Стратегія сталого розвитку «Україна – 2020». Президент приділяє велику увагу науковому пошуку молоді, підтримці та заохоченню талантів», зазначив заступник глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, коментуючи підписання документів.

«Попри всі складнощі, викликані російською агресією, Президент наголошує – держава буде підтримувати молодих науковців. Адже майбутнє української науки нерозривно пов’язане з майбутнім України», – наголосив Ростислав Павленко.

Довідково

Гранти Президента призначаються для підтримки наукових досліджень молодим ученим, яким не виповнилося 35 років, але які вже показали перспективні результати, а також докторам наук віком до 45 років.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу