30 липня 2015 року 15 дітей із різних районів Тернопільської області вирушили до міста Гучево (Республіка Сербія). Відпочинок у Сербії для дітей учасників АТО з Тернопільщини організувало керівництво Тернопільської облдержадміністрації спільно з представниками української діаспори в Сербії.

Ця поїздка відбувається в рамках програми оздоровлення дітей учасників АТО. Організацією виїздів за кордон займається робоча група при ОДА, керівником якої є виконувач обов’язків керівника апарату ОДА Віктор Шумада спільно з департаментом освіти і науки.

«Ці поїздки організовують лише для дітей учасників АТО. Наразі в переліку є 120 дітей. Відповідно, ми після отриманого запрошення від міжнародних представників пропонуємо поїздку. Батькам треба вчасно подати документи, про решту подбають представники робочої групи», – розповів Віктор Шумада.

Супроводжує дітей секретар Національної ради української меншини в Сербії Далібор П’єкні та працівники департаменту освіти і науки. За їхніми словами, на учасників поїздки чекають цікаві екскурсії.

«Програма розрахована на тиждень. Плануємо екскурсію до міста, де народився засновник сербської абетки. Також діти ознайомляться з численними історичними пам’ятками архітектури»,- зазначив Далібор П’єкні.

За інформацією департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу