У Житомирі в літньому оздоровчому таборі діти міліціонерів-учасників антитерористичної операції разом із вихователями створили національний прапор зі слідами своїх маленьких долоньок і написаними на них власними іменами. Цей оберіг невдовзі передадуть на схід держави для українських бійців.

31 липня закінчилася чергова зміна у літньому оздоровчому таборі для дошкільнят у Центрі раннього розвитку «Гармонія дитинства», де відпочивали діти житомирських міліціонерів-учасників АТО.

Нами було прийнято рішення про надання можливості військовослужбовцям і правоохоронцям, які беруть участь у наведенні ладу на сході країни, оздоровити своїх малюків у нашому літньому таборі, – розповідає керівник Центру Лілія Намєснік. – Тож на 8-му зміну ми запросили відпочивати до нас дітей міліціонерів.

На ініціативу Центру «Гармонія дитинства» відгукнулися 13 родин житомирських міліціонерів, тож упродовж тижня малюки віком від 3 до 6 років мали змогу відпочити у літньому таборі з ранку й до вечора. Дитячим дозвіллям займалися досвідчені вихователі, дітлахи залюбки розважалися, а батьки могли навідатися до своїх чад в обідню перерву.

На закриття «зміни МВС», як жартома називали її працівники Центру, завітали не лише батьки-правоохоронці, а й представники УМВС Житомирщини. Для маленьких відпочивальників влаштували святкову програму з розвагами від веселих аніматорів.

Після загальних веселощів керівник управління кадрового забезпечення УМВС Віктор Колесник від імені керівництва Управління подякував працівникам Центру за опіку над дозвіллям дітей міліціонерів-учасників АТО. Окрім того, правоохоронці передали для закладу дитячі іграшки та приладдя для занять з художнього мистецтва.

Насамкінець діти й вихователі представили на загал макет українського прапору зі слідами маленьких долоньок відпочивальників і написаними їхніми іменами. За словами працівників Центру, цей прапор буде перенесено на жовто-блакитну тканину, й оберіг для українських бійців вирушить у зону проведення АТО.

 За інформацією прес-служби УМВС України в Житомирській області