3 серпня о 12:23 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС надійшло повідомлення про пожежу в дитячому садочку № 76 «Золотий півник», що розташований на по вулиці Котовського в Черкасах.

Пожежу виявив обслуговуючий персонал, коли спустився до харчоблоку по обід. Сильне задимлення в помешканні змусило адміністрацію об’єкту діяти відповідно до спеціального плану на випадок пожежі. Ще до прибуття перших пожежних розрахунків усі діти під керівництвом вихователів швидко та організовано покинули задимлені помешкання садочку. Усього будівлю залишили, зібравшись у безпечному місці, 59 дітей і 14 дорослих.

Одразу після отримання інформації про пожежу у дитячому садочку, що належить до об’єктів із масовим перебуванням людей, по черкаському гарнізону було оголошено підвищений номер виклику, а до місця події спрямовані чергові караули з трьох пожежно-рятувальних частин міста.

Завдяки оперативності, професіоналізму та майстерності рятувальники зуміли впродовж 30 хвилин ліквідували загоряння. Загиблих і постраждалих унаслідок пожежі не було. Попередньою причиною пожежі стало коротке замикання холодильника в медичному пункті дошкільного закладу.

За повідомленням УДСНС у Черкаській області