У Львівському інституті менеджменту (ЛІМ) відбулася інформаційно-консультаційна зустріч абітурієнтів зі спільнотою інституту. Захід було проведено у форматі «відкритий діалог». Присутні мали можливість оцінити всі переваги Інституту та безпосередньо поспілкуватися з керівниками, студентами та випускниками. 

Ректор Мирон Янків оголосив про плани та новації у діяльності навчального закладу, які, на його погляд, ще більше сприятимуть наближенню теоретичної та практичної складової навчання до реальних потреб сучасного бізнесу. Василь Миронюк, проректор із навчальної та наукової роботи, акцентував увагу гостей на розвитку міжнародної складової у навчальному процесі, зокрема й на збільшенні годин у вивченні англійської мови, введенні у навчальний процес другої іноземної мови – німецької мови, та факультативному вивченні польської мови.

На зустріч запросили й випускників минулих років. Відтак, співвласниця мережі «Kredens cafe» Надія Шлапак розповіла про свої роки навчання у Львівському інституті менеджменту, поділилася професійними досягненнями та наголосила на практичності інститутської освіти, в ефективності якої мала змогу пересвідчитися на власному підприємницькому досвіді. А Павло Цимбалюк, випускник 2014 року, пригадав своє студентське життя – адже паралельно з навчанням він був головою Студентського самоврядування. Наприкінці свого виступу він закликав майбутніх студентів завжди мати сміливість бути ініціативними, відстоювати власну думку та бачення.

А завершив зустріч Зеновій Бермес, голова Асоціації працедавців Львівської області, який говорив про стратегічне партнерство з Інститутом у напрямках проходження студентами реальних, а не формальних практик і подальшого працевлаштування випускників Львівського інституту менеджменту.

Ігор Галущак, Львів

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу