Днями юнацька Олімпійська збірна України повернулася на Батьківщину з XIII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ), який із 26 липня по 1 серпня відбувався в грузинському Тбілісі.

В аеропорту «Бориспіль» юних олімпійців зустрічали заступник міністра молоді та спорту Ярослав Войтович, начальник Управління олімпійського руху Національного олімпійського комітету України Ганна Сорокіна, друзі, близькі, представники ЗМІ.

Ярослав Войтович і Ганна Сорокіна висловили щиру вдячність спортсменам та тренерам за здобуті на олімпійському фестивалі нагороди й побажали їм нових звершень, міцного здоров’я та успіхів на наступних міжнародних змаганнях.

thtpfСьому срібну нагороду в скарбничку української збірної на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, приніс юний дзюдоїст Владислав Березка, у ваговій категорії +90 кг він посідає другу сходинку.

В останній змагальний день українські спортсмени здобули ще одну срібну нагороду.  Її володарем став спортивний гімнаст Едуард Єрмаков у вправах на брусах.

Легкоатлетичний стадіон XIII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Тбілісі щасливий для наших легкоатлетів. У секторі зі стрибків з жердиною Тарас Шевцов став срібним призером Олімпійського фестивалю 2015 року. Свої змагання українець розпочинав із висоти 4 м 45 см, з якою впорався з першої спроби. Висота 4 м 60 см також підкорилась нашому спортсмену одразу. Саме вона й принесла Тарасу друге місце у змаганнях.

Михайло Гаврилюк у секторі з метання молота був фаворитом, але з огляду на погодні умови – неймовірну спеку та задуху, – фінал міг скластися по-різному. Проте українець не підвів своєї команди та зумів здобути золоту медаль XIII літнього ЄЮОФ. Фінальний переможний результат спортсмена – 75 м 20 см.

Ще одну нагороду до скарбнички збірної України  принесла дзюдоїстка Ірина Хрящевська (63 кг). У фінальній сутичці Ірина зустрічалась з представницею Сербії. Українці зовсім трохи не вистачило, щоб піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу ЄЮОФ.

Нагадаємо, на Олімпійському фестивалі в Тбілісі українські спортсмени здобули 11 нагород, 3 з яких – найвищого ґатунку, 7 срібних та одна бронзова медаль.

За повідомленням  НОК України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *