Розпочато роботу гуртка реставрації мотоциклів. Дмитро Будяков, молодий майстер Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту, керує процесом та готується до першого набору учнів.

Майстер виробничого навчання вражає своїм завзяттям та відданістю улюбленій справі. Дмитро – наймолодший член педагогічного колективу і вже активно розвивається у викладацькій справі. Так, Дмитро Будяков виявив ініціативу створення гуртка, присвяченого мототехніці. Адміністрація училища підтримала ідею та спільними зусиллями втілила у життя.

«Бажаю, щоб хлопці займалися потрібною справою. Зараз багато мотоциклістів, тому є можливість ремонтували не «мертвий» метал, яким потім уже ніхто не буде користуватись. Це ж так класно, коли учні йтимуть вулицею та казатимуть: «О, то цей мотоцикл я робив!». Тим паче, це прекрасний досвід», – ділиться враженнями керівник гуртка.

Дмитро наголошує, що техніка любить увагу та догляд, тож навчатиме учнів усіх хитрощів запобігання несправності мотоцикла. Керівник гуртка невипадково обрав саме цю сферу діяльності. Дмитро сам є членом клубу байкерів і вже кілька років поспіль працює над реставрацією мотоциклів, і тепер, завдяки підтримці училища, втілив мрію щодо створення сервісного центру.

«Якщо ти водій, то маєш знати машину хоча б наполовину, добре, коли ти знаєшся не лише на авто, а й на іншій техніці. Тож такий гурток дасть змогу учням розбиратися ще й із мотоциклами, що розширить їхні професійні можливості», – так Дмитро коментує актуальність гурткової роботи.

Тепер на базі Сумського ВПУ будівництва та автотранспорту працюватиме гурток, який відкриває нові можливості для професійної реалізації учнів.

Олена Лузан

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу